KONST / Litografier / Färglitografi 13051535
nr 1305 1535
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 307/310, daterad 1956. Motivet: 51x40 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:02:15
1/2 10:33:11
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér